O nas

Nasza firma profesjonalnie zajmuje się architekturą ogrodową od ponad 17 lat.

Nasz sklep internetowy oraz serwis o termo drewnie zrodził się z potrzeby promowania tego produktu.Wierzymy, że sprzedając właśnie ten rodzaj drewna na tarasy i elewacje dostarczamy Państwu produkty najwyższej jakości w maksymalnie dobrych cenach.

Nasz biznes polega na dostarczeniu Państwu produktów powszechnie dostępnych na rynku jednakże w znacznie niższych cenach.

Proponujemy skorzystanie z naszych bezobsługowych modułów sprzedażowych. Jednym słowem w naszym sklepie są niskie ceny gdyż sklep działa automatycznie – bez udziału człowieka, na etapie wybierania produktów i składania zamówień. Liczymy na to, że na naszej stronie internetowej znajdą Państwo produkty, których szukają oraz będą Państwo w stanie bez udziału naszych pracowników wygenerować zamówienie we własnym zakresie .

W zamian za to gotowi jesteśmy dostarczyć Państwu te produkty w cenach niższych niż rynkowe. Jeśli ta forma zakupów Państwu odpowiada zapraszamy do naszego sklepu i współpracy!

Informujemy jednocześnie że nasza firma jest legalnie zarejestrowaną działalnością – drewnem zajmujemy się od ponad 17 lat – mamy swoją stacjonarną siedzibę oraz można się z nami kontaktować. Ponieważ sklep jest bez obsługowy proponujemy kontakt e-mailowy z naszymi konsultantami – zwracamy jedynie uwagę, że mają oni swoje obowiązki zatem na e-maile odpowiadają tylko raz dziennie i tylko przez jedną godzinę w czasie dnia pracy.

Właścicielem naszego sklepu internetowego jest firma DOMBAL – lider handlu drewnem tarasowym i elewacyjnym na rynku warszawskim i ogólnopolskim zatem jeśli chodzi o bezpieczeństwo składanych zamówień i dokonywanych transakcji mogą być Państwo spokojni.